Galvenā Krimulda, Turaida un Sigulda

Piedāvāju krievu valodas nodarbības pandēmijas laikā attālināti, kā arī nodarbības angļu valodā

bērniem - arī attālināti. Ir pieredze darbā ar bērniem. 

I offer Russian lessons remotely during the pandemic, in addition - for children - English lessons.

I have experience of working with children. 

Предлагаю уроки русского языка в период пандемии удаленно, кроме того - для детей -

уроки английского языка. Есть опыт работы с детьми.  


Je propose des cours de russe à distance lors d'une pandémie, en plus - pour les enfants - des cours d'anglais. J'ai de l'expérience avec les enfants. 


Pandēmijas laikā  ekskursijas nenotiek. 
В период пандемии экскурсии не проводятся. 
There are no excursions during the pandemic.
Krimulda, Turaida un Sigulda

 

(ekskursija ar pasūtītāja transportu un kājām)

Ekskursijas garums : 6 stundas.

 

Sigulda, Turaida un Krimulda atrodas Gaujas nacionālā parka teritorijā un ir vienas no skaistākajām vietām Latvijā. Turaida un Sigulda parasti tiek vairāk apmeklētas. Kaut arī Krimulda ir skaista, tūristi tai nepelnīti mazāk pievērš uzmanību.

Gaujas stāvajos krastos viduslaikos tika uzceltas trīs pilis - Sigulda, Turaida un Krimulda. Aizraujoša ir šo piļu vēsture, leģendas.

Siguldas viduslaiku pils teritorijā izveidota koncertzāle. No Siguldas uz Krimuldu var nokļūt par trošu ceļu, pāri Gaujai. Krimuldas viduslaiku pils ir saglabājusies daudz mazāk, bet interesanta ir 19.gs. izveidotā Krimuldas muiža. No Krimuldas pa serpantīnceļu var nokļūt lejā - Gaujas senlejā un apmeklēt Gūtmaņu alu. Pa šoseju un tālāk pa „Dainu” taku var nokļūt visvairāk atjaunotajā . Kādreizējā Rīgas bīskapa Turaidas pilī, kur ir izveidots interesants muzejs.

Gaujas senleja ir skaista jebkurā gadalaikā - pavasarī zied ievas un dzied putni, vasarā pļavās smaržo savvaļas ziedi, rudenī aci priecē koku dzeltenās un sārtās lapas, bet ziemā stāvkrastos mirdz sniegs. Siguldā Gaujas stāvkrastā ir izveidotas kalnu slēpošanas trases un Siguldā bobsleja sporta komplekss.